Zarządzenia - archiwum

Zarządzenie Nr 225/12 Burmistrza Miasta Giżycka z dnia 15 listopada 2012 r. w sprawie przyznania nagród sportowcom, trenerom oraz działaczom sportowym

 

Zarządzenie Nr 225/12

Burmistrza Miasta Giżycka

z dnia 15 listopada 2012 r.

 

w sprawie przyznania nagród sportowcom, trenerom oraz działaczom sportowym

na podstawie § 11 pkt 1 uchwały nr V/20/10 Rady Miejskiej w Giżycku z dnia 29 grudnia 2010 r. w sprawie: stypendiów sportowych dla zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe we współzawodnictwie międzynarodowym lub krajowym oraz w sprawie przyznawania nagród sportowcom, trenerom i działaczom sportowym postanawiam:

§ 1.

Na podstawie złożonych wniosków oraz inicjatywy własnej przyznaję nagrody pieniężne (na łączną kwotę 10 700 zł) następującym osobom:

  1.  

Szymon Ignaciuk

700 zł

Za liczne osiągnięcia sportowe w szczególności za zajęcie1 m. w Mistrzostwach Polski   Juniorów Młodszych klas DN

2. 

Barbara Dziekańska

700 zł

Za liczne osiągnięcia podopiecznych – Trener Roku

3. 

Julia Szmit

300 zł

Uczniowski Klub   Żeglarstwa Regatowego „NIEGOCIN”    Za liczne osiągnięcia w kadrze wojewódzkiej w klasie Optymist (żeglarstwo) W TYM ZA ZAJĘCIE 1. MIEJSCA   w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików oraz liczne Puchary

4. 

Adam Łożyński

500 zł

Uczniowski Klub   Żeglarstwa Regatowego  „NIEGOCIN”  Za liczne osiągnięcia sportowe w tym za   zajęcie 3. miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorów  windsurfing zimowy oraz liczne puchary w   kasie RSXJ i FW

5. 

Kacper Warzocha

500 zł

Uczniowski Klub   Żeglarstwa Regatowego  „NIEGOCIN”  Za liczne osiągnięcia sportowe w tym za   zajęcie 3. miejsca  w Mistrzostwach   Polski Juniorów Młodszych Windsurfing zimowy oraz liczne puchary w klasie   Techno 7.8  (żeglarstwo)

6. 

Stanisław  Klimaszewski

700 zł

Uczniowski Klub   Żeglarstwa Regatowego  „NIEGOCIN”  Za członkowstwo w Kadrze Narodowej klasy   Laser Standard, w tym za wysokie wyniki sportowe, między innymi za zajęcie   3.m w zawodach o Puchar prezydenta Gdyni w klasie laser radial oraz liczne   starty i osiągnięcia w MP, ME i MŚ (żeglarstwo)

7. 

Wojciech Klimaszewski

300 zł

Uczniowski Klub   Żeglarstwa Regatowego „NIEGOCIN”    Za liczne osiągnięcia w kadrze wojewódzkiej w klasie Optymist (żeglarstwo) W TYM ZA ZAJĘCIE 2. m na Międzywojewódzkich   Mistrzostwach Młodzików oraz 14.    m na Mistrzostwach NSKO w Złocieńcu oraz liczne   puchary

8. 

Michał Warzocha

300 zł

Uczniowski Klub   Żeglarstwa Regatowego „NIEGOCIN”    Za liczne osiągnięcia sportowe w tym 3m. w zawodach o Puchar Dyrektora   MBSW w Windsurfingu zimowym oraz 1    m. w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w   klasie Techno 6.8

9. 

Filip Szmit

300 zł

Uczniowski Klub   Żeglarstwa Regatowego „NIEGOCIN”    Za liczne osiągnięcia w kadrze wojewódzkiej w klasie Optymist (żeglarstwo) W TYM ZA ZAJĘCIE 1. MIEJSCA   w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików oraz liczne Puchary

      
  1.  

Artur Korc

400 zł

Masters Giżycko   Za liczne osiągnięcia sportowe w tym za zdobycie  1. miejsca w Mistrzostwach Polski kolarzy   Masters  - jazda indywidualna i dwójkami   na czas – Toruń  (kolarstwo)

      
  1.  

Anna Stankiewicz

400 zł

Mistrzyni Polski w wieloboju łyżwiarskim Tomaszów   Mazowiecki, wicemistrzyni Polski w maratonie wrotkarskim Gdańsk, w triatlonie   zimowym Warszawa I miejsce w półmaratonie „Nie tylko dla Orłów” Kraków

      
  1.  

Leszek Lachowicz

400 zł

Mistrz Polski w wieloboju łyżwiarskim Tomaszów Mazowiecki,   czołowe pozycje w maratonach wrotkarskich na terenie całej Polski, II miejsce   w triatlonie zimowym Warszawa

      
  1.  

Zdzisław    Maliszewski

400 zł

Mistrz Polski w wieloboju łyżwiarskim Tomaszów Mazowiecki,   IV m. w  MP w maratonie wrotkarskim   Gdańsk, czołowe miejsca  w zawodach   wrotkarskich na terenie całej Polski

      
  1.  

Lidia Bochan

700 zł

Wicemistrzyni   Świata i Europy Juniorów w bojerowej klasie Ice-Opti (2 m. w klasie open 1m. wśród   dziewcząt

      
  1.  

Monika Makowczenko

700 zł

III m. w   Mistrzostwach Świata Windsurfing Lodowy – slalom, V m. OOM w kl. Techno 293   dziewcząt

Powołana do Kadry   Narodowej

      
  1.  

Karina Leczycka

300 zł

Za liczne osiągnięcia sportowe a w szczególności za   zajęcie 3. i 4  miejsca na   Ogólnopolskich Zawodach Dzieci w Łyżwiarstwie Szybkim w Warszawie i   Tomaszowie Mazowieckim

      
  1.  

Mateusz Strupiński

300 zł

Za liczne osiągnięcia sportowe a w szczególności za   zajęcie 3. i 4  miejsca na   Ogólnopolskich Zawodach Dzieci w Łyżwiarstwie Szybkim w Warszawie i   Tomaszowie Mazowieckim

      
  1.  

Kamil Muskała

700 zł

Za liczne osiągnięcia sportowe a w szczególności za   zajęcie 3. miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorów w  TakeKwondo Olimpijskim

      
  1.  

Krzysztof Szewczuk

700 zł

Za liczne osiągnięcia sportowe a w szczególności za   zajęcie 2. miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorów w  Taekwondo Olimpijskim

      
  1.  

Urszula Cichocka

700 zł

Za liczne osiągnięcia sportowe a w szczególności za 1m. w   Indywidualnych Mistrzostwach Województwa W-M w Olsztynie oraz6 m. w Mistrzostwach Polski   Juniorek co dało prawo do startu w mistrzostwach Europy

      
  1.  

Bartek Kubkowski

700 zł

Za liczne osiągnięcia sportowe a w szczególności za   srebrny medal i dwa brązowe w Mistrzostwach Polski Juniorów w pływaniu

RAZEM:

 

 

 

 

§ 2.


Wykonanie zarządzenia powierzam Skarbnikowi Miasta.

§ 3.

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.
 

 

Burmistrz Miasta Giżycka

          /-/

Jolanta Piotrowska

 

 

 

Wiadomość powiązana z

Rejestr zmian

Data wytworzenia dokumentu: 15.11.2012
Dokument wytworzony przez: Wydział Promocji (WP)
Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu: Liliana Florkiewicz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 15 listopada 2012 11:16
Dokument wprowadzony do BIP przez: Dominika Piotrowska
Ilość wyświetleń: 1052
15 listopada 2012 11:25 Dominika Piotrowska - Zmiana danych dokumentu.
15 listopada 2012 11:19 Dominika Piotrowska - Zmiana danych dokumentu.
15 listopada 2012 11:17 Dominika Piotrowska - Zmiana danych dokumentu.