Zarządzenia

Zarządzenie Nr 149/2008 Burmistrza Miasta Giżycka z dnia 22 października 2008 roku w sprawie: przyznania nagród sportowcom, trenerom oraz działaczom sportowym

Zarządzenie Nr 149/2008
Burmistrza Miasta Giżycka
z dnia 22 października 2008 roku

w sprawie: przyznania nagród sportowcom, trenerom oraz działaczom sportowym



Na podstawie § 1 uchwały XXXVII/139/05 Rady Miejskiej w Giżycku z dnia 30 grudnia 2005r. w sprawie przyznania nagród oraz wyróżnień sportowcom, trenerom oraz działaczom sportowym postanawiam:


§ 1.

Na podstawie złożonych wniosków oraz inicjatywy własnej przyznaję nagrody pieniężne (na łączną kwotę 30.000 zł) następującym osobom:

1.      Artur Korc – 3000 zł za zdobycie tytułu Mistrza Polski i Mistrza Europy w kolarstwie „Masters”

2.      Ewa Prusińska – 1000 zł za zajęcie III miejsca na Mistrzostwach Polski Juniorów Taekwondo

3.      Marcin Bałasz – 1000 zł za prowadzenie zawodników Klubu Sportowego Taekwondo Giżycko i osiągane przez nich sukcesy

4.      Jerzy Dziedzic – 1000 zł za prowadzenie zawodników Klubu Sportowego Taekwondo Giżycko i osiągane przez nich sukcesy

5.      Mateusz Borysewicz – 1000 zł za zajęcie V miejsca na Bojerowych Mistrzostwach Świata Juniorów klasy DN

6.      Przemysław Nowalski – 1000 zł za zajęcie I miejsca na Mistrzostwach Polski Juniorów w triathlonie

7.      Emil Cięgowski – 1000 zł za zajęcie VI miejsca na Bojerowych Mistrzostwach Polski Juniorów klasy DN

8.      Marcin Panaś – 1000 zł za prowadzenie zawodników Międzyszkolnej Bazy Sportów Wodnych i osiągane przez nich sukcesy

9.      Arkadiusz Gij - 1000 zł za propagowanie piłki siatkowej dzieci i młodzieży

10.  Piotr Trochim – 1000 zł za dotychczasową działalność trenerską

11.  Piotr Grodzki – 1000 zł za dotychczasową działalność trenerską

12.  Janusz Rososiński – 1000 zł za prowadzenie zawodników i osiągane przez nich wyniki w tenisie stołowym

13.  Marek Radzewicz – 1000 zł za dotychczasową działalność trenerską

14.  Edward Hincman - 1000 zł za dotychczasową działalność trenerską

15.  Henryk Bazydło - 1000 zł za dotychczasową działalność trenerską

16.  Krzysztof Kalinowski - 1000 zł za dotychczasową działalność trenerską

17.  Kamil Kajrys - 1000 zł za dotychczasową działalność trenerską

18.  Grzegorz Bierć - 1000 zł za dotychczasową działalność trenerską

19.  Tomasz Kamiński - 1000 zł za dotychczasową działalność trenerską

20.  Henryk Gudojć – 1000 zł za całokształt działalności w dziedzinie szachów

21.  Radosław Makowski – 1000 zł za zajęcie IV miejsca na indywidualnych Mistrzostwach Polski Niepełnosprawnych

22.  Ryszard Kałamarz – 1000 zł za propagowanie sportu wśród osób niepełnosprawnych i organizację imprez sportowych

23.  Bartłomiej Szarżanowicz – 1000 zł za osiągnięcia trenerskie w dziedzinie tańca sportowego

24.  Zbigniew Skamrot – 1000 zł za organizację zawodów pływackich

25.  Jacek Szpakowski – 1000 zł za organizację zawodów sportowych i popularyzację sztuk walki

26.  Jolanta Maksymiuk – 1000 zł za popularyzację łyżwiarstwa i wrotkarstwa oraz organizację imprez na terenie miasta

27.  Jerzy Gawarecki – 1000 zł za organizację imprez kolarskich na terenie miasta i promocję Giżycka na zawodach w kraju i za granicą

28.  Ryszard Borodko – 1000 zł za organizację turniejów brydżowych na terenie miasta

§ 2.

Na podstawie złożonych wniosków oraz inicjatywy własnej przyznaję nagrody rzeczowe (o wartości łącznej 10.000 zł) następującym osobom:

1.      Aleksandra Rapita – nagroda rzeczowa za zdobycie złotego medalu na Mistrzostwach Polski Juniorów taekwondo

2.      Patryk Sulej – nagroda rzeczowa za III miejsca na Mistrzostwach Polski Juniorów taekwondo i członkostwo w kadrze narodowej

3.      Tomasz Bazydło – nagroda rzeczowa za zajęcie III miejsca na Mistrzostwach Województwa Warmińsko-Mazurskiego w klasie Laser 4,7

4.      Agnieszka Gutkowska – nagroda rzeczowa za liczne osiągnięcia żeglarskie w tym za zajęcie II miejsca w Pucharze Polski i IV miejsca na Mistrzostwach Polski w klasie UKS Deska

5.      Urszula Cichocka – nagroda rzeczowa za liczne osiągnięcia sportowe w tym za udział w finale szachowych Mistrzostw Polski Juniorek i członkostwo w kadrze województwa

6.      Adam Łożyński – nagroda rzeczowa za liczne osiągnięcia żeglarskie w tym za zajęcie IV miejsca na Mistrzostwach Polski w Icesurfingu Juniorów i członkostwo w kadrze wojewódzkiej

7.      Wiktoria Szmit – nagroda rzeczowa za liczne osiągnięcia żeglarskie w tym za zajęcie XII miejsca na Olimpiadzie Młodzieży i członkostwo w kadrze województwa

8.      Rafał Nowicki – nagroda rzeczowa za liczne osiągnięcia żeglarskie w tym za zajęcie VII miejsca na Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Windsurfingu Lodowym

9.      Artur Brzozowski – nagroda rzeczowa za liczne osiągnięcia żeglarskie w tym kwalifikację do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

10.  Stanisław Klimaszewski – nagroda rzeczowa za liczne osiągnięcia żeglarskie i członkostwo w kadrze wojewódzkiej

11.  Artur Danilewicz – nagroda rzeczowa za liczne osiągnięcia żeglarskie i członkostwo w kadrze narodowej

12.  Karolina Sołtaniuk – nagroda rzeczowa za liczne osiągnięcia żeglarskie i członkostwo w kadrze wojewódzkiej

13.  Hubert Krzewiński - nagroda rzeczowa za liczne osiągnięcia żeglarskie i członkostwo w kadrze narodowej

14.  Krzysztof Małecki - nagroda rzeczowa za liczne osiągnięcia żeglarskie i członkostwo w kadrze narodowej

15.  Karolina Biegaj – nagroda rzeczowa za liczne osiągnięcia w ogólnopolskich turniejach tańca sportowego

16.  Marta Lis – nagroda rzeczowa za liczne osiągnięcia w ogólnopolskich turniejach tenisa stołowego w tym za zajęcie VII miejsca w półfinałach Mistrzostw Polski

17.  Aleksandra Trochim - nagroda rzeczowa za liczne osiągnięcia w ogólnopolskich turniejach tenisa stołowego w tym za zajęcie IX miejsca w półfinałach Mistrzostw Polski

18.  Wojciech Domysławski - nagroda rzeczowa za liczne osiągnięcia w ogólnopolskich turniejach tenisa stołowego w tym za awans do Mistrzostw Polski Żaków w tenisie stołowym

19.  Monika Romejko - nagroda rzeczowa za liczne osiągnięcia w ogólnopolskich turniejach tenisa stołowego w tym za zajęcie VII miejsca w półfinałach Mistrzostw Polski

20.  Joanna Sowula - nagroda rzeczowa za liczne osiągnięcia w ogólnopolskich turniejach tenisa stołowego w tym za zajęcie VII miejsca w półfinałach Mistrzostw Polski

21.  Patrycja Wasilewska - nagroda rzeczowa za liczne osiągnięcia w ogólnopolskich turniejach tenisa stołowego w tym za zajęcie VII miejsca w półfinałach Mistrzostw Polski

§ 3.

Wykonanie zarządzenia powierzam Skarbnikowi Miasta oraz Naczelnikowi Wydziału Promocji i Integracji Europejskiej.

§ 4.

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.
 

Burmistrz Miasta Giżycka

/-/

Jolanta Piotrowska

Wiadomość powiązana z

Rejestr zmian

Data wytworzenia dokumentu: 22.10.2008
Dokument wytworzony przez: Wydział Promocji i Integracji Europejskiej (WP)
Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu: Liliana Florkiewicz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 22 października 2008 17:12
Dokument wprowadzony do BIP przez: Małgorzata Kulas
Ilość wyświetleń: 2220
28 października 2008 10:04 Małgorzata Kulas - Zmiana treści dokumnetu.
24 października 2008 12:38 Małgorzata Kulas - Zmiana treści dokumnetu.
24 października 2008 11:39 Małgorzata Kulas - Zmiana treści dokumnetu.