Zarządzenia

Zarządzenie Nr 495/2014 Burmistrza Miasta Giżycka z dnia 12 listopada 2014 roku w sprawie: przyznania nagród sportowcom, trenerom oraz działaczom sportowym

Zarządzenie Nr 495/2014
Burmistrza Miasta Giżycka
z dnia 12 listopada 2014 r.

w sprawie przyznania nagród sportowcom, trenerom oraz działaczom sportowym

Na podstawie § 11 pkt 1 uchwały nr V/20/10 Rady Miejskiej w Giżycku z dnia 29 grudnia 2010 r. zmienioną uchwałą nr XIII/79/11 Rady Miejskiej w Giżycku z dnia 22 września 2011 r. w sprawie: stypendiów sportowych dla zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe we współzawodnictwie międzynarodowym lub krajowym oraz w sprawie przyznawania nagród sportowcom, trenerom i działaczom sportowym postanawiam:

§ 1.

 Na podstawie złożonych wniosków oraz inicjatywy własnej przyznaję nagrody pieniężne (na łączną kwotę 20000 zł) następującym osobom:

Julia Szmit

500,00

2 miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży,13 m. Mistrzostwa Europy w   klasie Optimist ,  oraz 3m MŚ, 9m.   Puchar Floty Polskiej,6 m.   Puchar Warszawy,2 m.   Mistrzostwa Polski w ICE OPTI

Adam Łożyński

300,00

1m. Mistrzostwa Polski Juniorów Windsurfing Zimowy

Filip Szmit

300,00

W klasie Optimist 4m. OOM, ,1m. Mistrzostwa PSKO do lat   11,1 m.   Finał Energia Sailing , w klasie ICE – OPTI2 m. Puchar Warszawy, 12m MŚ   w ICE OPTI,10 m.   Mistrzostwa Polski ICE Opitimist ,9 m. Puchar Polski

Stanisław Klimaszewski

300,00

 2m. Puchar Żubra,   3m.Mistrzostwa Polski Seniorów,1    m. Gdynia Saling Days,3 m. Międzynarodowe   Mistrzostwa Litwy  klasa :Laser Radial   i Laser Standard

Gracja Podziewska

300,00

1m.Puchar Polski DN Junior,11 m. OOM Laser 4,7

Agnieszka Gutkowska

300,00

1 m.   Mistrzostwa Polski Juniorów – kobiet w kl. Windsurfing Zimowy

Szymon Ignaciuk

300,00

2 m.   Mistrzostwa Świata i Europy Juniorów w kl. DN,5 m. Mistrzostwa Polski   Juniorów w kl. DN

Magdalena Daniszewska

250,00

m.4 OOM,1    m. Rubens Vegas Kowno,1 m. Mistrzostwa Bazy   Mrągowo,2 m.   Puchar Trzech Ryb kl. Laser 4,7

Kacper Warzocha

250,00

M 11. MPJ w kl. Windsurfing Lodowy

Kinga Łozak

250,00

 4m. OOM, ,22 m. Puchar Polski w kl.   Optimist

Wojciech Klimaszewski

200,00

  w klasie ICE –   OPTI m.11 Mistrzostwa Świata na Litwie, m.5 Mistrzostwa Polski, m31 Puchar   Polski kl. Optimist

Michał Warzocha

150,00

21 m.   OOM, 21m. Mistrzostwa Bazy Mrągowo,1 m. KOR Cup Giżycko kl. Techno 293

Julia Rogalska

150,00

 Klasa Optimist:137   m. Puchar Polski,2 m.   KOR Cup Giżycko,26 m  OOM,11 m.   Puchar Mazur

Paulina Daniszewska

150,00

9m.Puchar Polski Centralnej,4 m. Puchar Żubra,9 m. OOM,1 m. Puchar Trzech Ryb, w kl.   Laser 4,72 m.   Mistrzostwa Bazy Mrągowo,2 m.   Mistrzostwa Województwa W-M w kl. Laser Radial

Martyna Nowicka

150,00

14 m. OOM, 1m. Puchar Mazur, 4m. Mistrzostwa   Bazy Mrągowo Windsurfing,7 m.   Mistrzostwa Polski Kobiet Juniorek Windsurfing śnieżno-lodowy

Amelia Dziąba

150,00

141 m.   Puchar Polski w kl. Optimist,3    m. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików,1 m. KOR Cup

Urszula Cichocka

450,00

8 miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorek, 2 miejsce   Międzynarodowy Turniej Szchowy open B,2 m. Międzynarodowy Festiwal Szachowy,3 m. Puchar Trzech Leszczy   open A

Barbara Dziekańska

500,00

Za sukcesy sportowe podopiecznych między innymi 2m. Julii   Szmit ,4 m.   Kingi Łozak,4 m.   Filipa Szmita  na OOM, 4 i5 mna Mistrzostwach Polski w   kl. ICE Optimist  J. Szmit i W.   Klimaszewskiego

Marcin Panaś

500,00

Za sukcesy sportowe podopiecznych 2 i4 m. Mistrzostwa Świata i   Europy w kl DN SZ. Ignaciuk i D. Kośnik oraz 4 i5 mMistrzostwa Polski   Juniorów w kl DN D. Kośnika i Sz. Ignaciuka

Cezary Borkowski

500,00

Trener, wyniki podopiecznych: 3m. MP Klas Nieolimpijskich   Laser Radial St. Klimaszewski,4    mOOM Laser4,7 M. Daniszewska, 11 i12 mOOM G. Podziewska i P.   Daniszewska

Mirosław Ambroch

500,00

Trener wyniki podopiecznych:1 m. Mistrzostwa Polski   Juniorów Windsurfing Zimowy A. Łożyński i A. Gutkowska oraz 6m. Mistrzostwa   Polski Juniorów Windsurfing Zimowy D. Górski i M. Warzocha

Karol Chmielewski

500,00

Za wieloletnią organizację rozgrywek Warmińsko-   Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego

Weronika Sadowska

500,00

I miejsce w kumite-65 kgw kwalifikacjach na Mistrzostwa Europy   Karate Kyokushin

Edyta Organek

500,00

Za promowanie ogólnopolskiej akcji „Biegam bo lubię”

Jakub Kochanowski

500,00

Od 2013 reprezentant Polski siatkówka w kategorii kadetów   i juniorów. Grając w kadrze zdobył I miejsce na Mistrzostwach Europy   Wschodniej kadetów oraz II miejsce na Mistrzostwach Europy Juniorów

Anna Stankiewicz

250,00

Mistrzyni Polski w Łyżwiarstwie Szybkim w kat. K-50,   Mistrzyni Polski w Rolkarstwie w kat. K-50

Anna Gadomska

250,00

Mistrzyni Polski w Łyżwiarstwie Szybkim w kat. K-45

Leszek Lachowicz

250,00

Mistrz Polski w Łyżwiarstwie Szybkim w kat. M-50

Zdzisław Maliszewski

250,00

Mistrzyni Polski w Rolkarstwie w kat. M-50

Karol Kwiatkowski

300,00

III miejsce w Otwartych Mistrzostwach Litwy w Wilnie   Taekwondoo

Krzysztof Szewczuk

300,00

III miejsce Mistrzostwa Polski Młodzieży i III miejsce w   Mistrzostwach Polski Seniorów Taekwondoo

Kamil Muskała

300,00

III miejsce Mistrzostwa Polski Młodzieży Taekwondoo

Jakub Mistera

200,00

I miejsce Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików  Taekwondoo

Marcin Bałasz

300,00

III miejsce w Otwartych Mistrzostwach Litwy w Wilnie   Taekwondoo

Kacper Fiećko

200,00

I miejsce Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Taekwondoo

Dawid Pakisz

200,00

I miejsce Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików  Taekwondo

Adrian Nagórski

300,00

III miejsce Na Mistrzostwach Polski Młodzieży Taekwondoo

Jerzy Dziedzic

500,00

Za sukcesy podopiecznych (Taekwondoo)

Jan Ostrowski

200,00

Mistrz Okręgu Warmińsko- Mazurskiego w tańcach   latynoamerykańskich i Wicemistrz w tańcach standardowych w kat. 12-13 Cw parze z Justyną   Malinowską

Justyna Malinowska

200,00

Mistrzyni Okręgu Warmińsko- Mazurskiego w tańcach   latynoamerykańskich i Wicemistrzyni w tańcach standardowych w kat. 12-13 Cw parze z Janem   Ostrowskim

Grzegorz Klepka

200,00

Wicemistrz  Okręgu   Warmińsko- Mazurskiego w tańcach latynoamerykańskich  w kat. 14-15 B w parze z Katarzyną   Drzażdżewską

Katarzyna Drzażdżewska

200,00

Wicemistrzyni    Okręgu Warmińsko- Mazurskiego w tańcach latynoamerykańskich  w kat. 14-15 B w parze z Grzegorzem Klepką

Iwona Kochanowska

500,00

Za sukcesy podopiecznych: III miejsce w turnieju   eliminacyjnym piłki siatkowej dziewcząt „Kinder Plus Sport”, I miejsce w   finale wojewódzkim w klasyfikacji drużynowej w indywidualnych biegach   przełajowych dziewcząt

Piotr Grodzki

500,00

Za sukcesy podopiecznych: VI miejsce w rozgrywkach Ligi   Wojewódzkiej Kadetek w piłce siatkowej. W sporcie szkolnym II miejsce w   turnieju „Orlik Moje Boisko” w województwie.

Arkadiusz Gij

500,00

Za I miejsce w rozgrywkach III ligi WMZPS

Grzegorz Bierć

500,00

Za I miejsce podopiecznych w ćwierćfinałach w kategorii   Orlik, Z, i Trampkarz w piłce nożnej chłopców

Marek Grochowski

500,00

Wyróżniony jako najlepszy animator na Orlikach w   województwie. III miejsce w halowej piłce nożnej chłopców w kategorii junior   młodszy na szczeblu województwa, IV m. w rozgrywkach WM PN Junior Młodszy w   Lidze Okręgowej.

Marek Radzewicz

500,00

Za sukcesy podopiecznych: I miejsce w biegach przełajowych   chłopców na szczeblu gimnazjalnym, II miejsce w piłce nożnej chłopców w   turnieju „Moje Boisko Orlik”

Anna Rogowska

500,00

Za sukcesy podopiecznych: III miejsce w sztafetowych   biegach przełajowych dziewcząt, II miejsce w drużynowym pływaniu, IV miejsce   w drużynowych biegach przełajowych, drużynowo V miejsce w LA

Marcin Łobodziński

500,00

Za sukcesy podopiecznych: II miejsce w piłce nożnej   dziewcząt w turnieju ”Moje Boisko Orlik”, II miejsce w sztafetowych biegach   przełajowych 5+5 na szczeblu szkół gimnazjalnych

Rafał Graca

500,00

Za sukces Weroniki Sadowskiej w Karate Kyokushin

Edward Hincman

500,00

Za bezinteresowną pracę trenerską z dziećmi i młodzieżą   (piłka nożna)

Tomasz Kubkowski

500,00

Za wydatny wkład w prowadzenie  UMKS MEDYK

Piotr Gieczewski

500,00

Za sukcesy podopiecznych z UMKS MEDYK

Rafał Ciborowski

350,00

Za I miejsce na 200 m stylem grzbietowym, 2 miejsce na100 m stylem grzbietowym, 2 miejsce na 50 m stylem grzbietowym i 3  miejsca na 100 m i 200m stylem zmiennym na Zimowych Mistrzostwach Polski  Juniorów 14 lat (basen 25 m)  oraz na Letnich Mistrzostwach Polski Juniorów 14 lat (basen 50m) I miejsce na 200m stylem grzbietowym 2 miejsca stylem grzbietowym na 100 i 50m.

Martyna Buko

200,00

13 miejsce w Polsce w Drużynowym Wieloboju Pływackim Dzieci 11 lat (startowało 674 zawodniczek)

Monika Kułakowska

200,00

2 miejsce w Polsce w Drużynowym Wieloboju Pływackim Dzieci   10 lat(startowało 547 zawodniczek)

Cezary Zieliński

200,00

Na letnich Mistrzostwach Polski Juniorów 16 lat (basen50 m) 8 miejsce i   kwalifikacja do finału A

Paweł Bartczak

200,00

6 miejsce na Ogólnopolskich Zawody Dzieci w Wieloboju   (łyżwiarstwo szybkie) ora 6 miejsce na500 m. na tych samych zawodach

 

20000

 

 

§ 2.

Wykonanie zarządzenia powierzam Skarbnikowi Miasta.

§ 3.

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.
 

Burmistrz Miasta Giżycka
/-/
Jolanta Piotrowska

Wiadomość powiązana z

Rejestr zmian

Data wytworzenia dokumentu: 12.11.2014
Dokument wytworzony przez: Wydział Promocji (WP)
Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu: Liliana Florkiewicz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 12 listopada 2014 13:58
Dokument wprowadzony do BIP przez: Małgorzata Kulas-Szyrmer
Ilość wyświetleń: 1899
12 listopada 2014 15:02 Małgorzata Kulas-Szyrmer - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
12 listopada 2014 14:58 Małgorzata Kulas-Szyrmer - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
12 listopada 2014 13:58 Małgorzata Kulas-Szyrmer - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)