Zarządzenia

Zarządzenie nr 99/2011 Burmistrza Miasta Giżycka z dnia 29 września 2011 roku w sprawie przyznania nagród sportowcom, trenerom oraz działaczom sportowym za 2010 r.

Zarządzenie Nr 99/2011
Burmistrza Miasta Giżycka
z dnia 29.09.2011r.

w sprawie przyznania nagród sportowcom, trenerom oraz działaczom sportowym

na podstawie § 1 uchwały XXXVII/139/05 Rady Miejskiej w Giżycku z dnia 30 grudnia 2005 r. w sprawie przyznawania nagród oraz wyróżnień sportowcom, trenerom oraz działaczom sportowym postanawiam:

§ 1.

 Na podstawie złożonych wniosków oraz inicjatywy własnej przyznaję nagrody pieniężne (na łączną kwotę 20 000 zł) następującym osobom:

1.Krzysztof Małecki

1000

Za liczne osiągnięcia krajowe i zagraniczne

2. Julia Szmit

700

Za liczne osiągnięcia w kadrze wojewódzkiej w klasie Optymist

3. Agnieszka Gutkowska

400

Za liczne osiągnięcia sportowe w tym za zajęcie 5. miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorów Kobiet w Windsurfingu Lodowym

4. Adam Łożyński

500

Za liczne osiągnięcia sportowe w tym za zajęcie 8. miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorów – RSX oraz 14. miejsca w Międzynarodowych Mistrzostwach Hiszpanii – klasa RSX

5. Szymon Ignaciuk

400

Za liczne osiągnięcia sportowe w tym za zajęcie 4. miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Charzykowych - DN

6. Ewelina Roman

400

Za liczne osiągnięcia sportowe w tym za zajęcie 9. miejsca w rankingu Pucharu Polski klasy Laser 4.7 Kobiet oraz 10. miejsca w Mistrzostwach Polski Klas Olimpijskich w Łebie – Laser Radial 

7. Stanisław Jakub  Klimaszewski

700

Za członkowstwo w Kadrze Narodowej klasy Laser Radial, w tym za wysokie wyniki sportowe, między innymi za zajęcie 6. miejsca w rankingu Pucharu Polski klasy Laser Radial

8. Michał Skrzypek

350

Za liczne osiągnięcia sportowe w tym za zajęcie 14. i 16. miejsca w Finałach Mistrzostw  w Piłce Siatkowej Plażowej Kadetów

9. Radosław Cwaliński

350

Za liczne osiągnięcia sportowe w tym za zajęcie 14. i 16. miejsca w Finałach Mistrzostw w Piłce Siatkowej Plażowej Kadetów

10. Adam Baran

200

Za liczne osiągnięcia sportowe w tym za zdobycie  2. miejsca w IV Międzynarodowym Meczu Pływackim Dziecięcych Drużyn Klubowych oraz wysokie wyniki na Mistrzostwach Województwa Warmińsko – Mazurskiego  w pływaniu na 50m.

11. Jakub Baran

200

Za liczne osiągnięcia sportowe w tym za zdobycie  2. i 3. miejsca  w Mistrzostwach Województwa Warmińsko – Mazurskiego w pływaniu stylem zmiennym i klasycznym na dystansie 100m.

12.Joanna Biernacka

200

Za liczne osiągnięcia sportowe w tym za zdobycie  2. miejsca w pływaniu stylem dowolnym na dystansie 100m. w Międzynarodowym  Meczu Pływackim Dziecięcych Drużyn Klubowych - Bielski Podlaski oraz 3. Pierwsze miejsca w Mistrzostwach Województwa Warmińsko – Mazurskiego  w pływaniu

13. Marcin Buko

200

Za liczne osiągnięcia sportowe w tym za zdobycie  2. miejsca w pływaniu stylem zmiennym na dystansie 100m. oraz 3. miejsce na dystansie 50m. stylem dowolnym w Mistrzostwach Województwa Warmińsko – Mazurskiego  w pływaniu

14. Martyna Buko

200

Za liczne osiągnięcia sportowe w tym za zdobycie  2. miejsca w pływaniu stylem grzbietowym na dystansie 50m. oraz 3. miejsca na dystansie 50m. stylem dowolnym  podczas Międzynarodowego  Meczu Pływackiego Dziecięcych Drużyn Klubowych - Bielski Podlaski

15. Rafał Ciborowski

200

Za liczne osiągnięcia sportowe w tym za zdobycie  1. miejsca w pływaniu stylem grzbietowym  na dystansie 50m., 2. miejsca w pływaniu stylem klasycznym na dystansie 100m. w Międzynarodowym  Meczu Pływackim Dziecięcych Drużyn Klubowych - Bielski Podlaski oraz z zdobycie 3 złotych medali w Mistrzostwach Województwa Warmińsko – Mazurskiego  w pływaniu stylem grzbietowym i dowolnym

16. Karol Ciechanowicz

200

Za liczne osiągnięcia sportowe w tym za zdobycie  3. miejsca w pływaniu stylem grzbietowym  na dystansie 200m. w Mistrzostwach Województwa Warmińsko – Mazurskiego  w pływaniu

17. Michał Czerniecki

200

 Za liczne osiągnięcia sportowe w tym za zdobycie  1. miejsca w pływaniu stylem zmiennym  na dystansie 200m., 2. miejsca w pływaniu stylem dowolnym na dystansie 100m. oraz 3. miejsca pływaniu stylem dowolnym na dystansie 50m.   w Mistrzostwach Województwa Warmińsko – Mazurskiego  w pływaniu

18. Wojciech Klimaszewski

200

Za liczne osiągnięcia sportowe w tym za zdobycie  1. miejsca w pływaniu stylem klasycznym  na dystansie 50m. w Międzynarodowym  Meczu Pływackim Dziecięcych Drużyn Klubowych - Bielski Podlaski oraz 1. Miejsce stylem klasycznym na dystansie 50m.  w Mistrzostwach Województwa Warmińsko – Mazurskiego  w pływaniu

19. Sandra Kopiczko

200

Za liczne osiągnięcia sportowe w tym za zdobycie  1. miejsc w pływaniu stylem dowolnym  na dystansach  50m. i 100m. oraz 1. Miejsce w pływaniu stylem motylkowym na dystansie 100m. i 2. miejsca w pływaniu stylem zmiennym na dystansie 100m. w Mistrzostwach Województwa Warmińsko – Mazurskiego  w pływaniu

20. Agata Krejczy

200

Za liczne osiągnięcia sportowe w tym za zdobycie  1. miejsca w pływaniu stylem klasycznym  na dystansie 50m. w Międzynarodowym  Meczu Pływackim Dziecięcych Drużyn Klubowych - Bielski Podlaski oraz 3. miejsca stylem dowolnym na dystansie 50m.  w Mistrzostwach Województwa Warmińsko – Mazurskiego  w pływaniu

21. Bartłomiej Kubkowski

1000

Za liczne osiągnięcia sportowe w tym za zdobycie  1. miejsca w pływaniu stylem grzbietowym  na dystansie 50m. w Międzynarodowym  Meczu Pływackim Dziecięcych Drużyn Klubowych - Bielski Podlaski oraz 1. miejsc w pływaniu  stylem dowolnym na dystansach 200m., 400m. i 1500m. oraz stylem zmiennym na dystansie 100m.  w Mistrzostwach Województwa Warmińsko – Mazurskiego  w pływaniu

22. Wiktoria Łukasik

200

Za liczne osiągnięcia sportowe w tym za zdobycie  1. miejsc  w pływaniu stylem dowolnym  na dystansie 100m., stylem klasycznym na dystansie 100m., stylem zmiennym na dystansie 100m. w Międzynarodowym  Meczu Pływackim Dziecięcych Drużyn Klubowych - Bielski Podlaski oraz 1. miejsc stylem dowolnym na dystansach 200m., 400m. i 800m. oraz stylem zmiennym na dystansie 100m.  w Mistrzostwach Województwa Warmińsko – Mazurskiego  w pływaniu

23. Fryderyk Omak

200

Za liczne osiągnięcia sportowe w tym za zdobycie  1. miejsca w pływaniu stylem klasycznym na dystansach 50m. i 100m. w Międzynarodowym  Meczu Pływackim Dziecięcych Drużyn Klubowych - Bielski Podlaski oraz 1. miejsc stylem klasycznym na dystansach 50m., 100m. i 200m. oraz stylem motylkowym na dystansie 50m.  w Mistrzostwach Województwa Warmińsko – Mazurskiego  w pływaniu

24. Karolina Pyszko

200

Za liczne osiągnięcia sportowe w tym za zdobycie  1. miejsca w pływaniu stylem grzbietowym na dystansach 50m. i 100m. w Międzynarodowym  Meczu Pływackim Dziecięcych Drużyn Klubowych - Bielski Podlaski oraz 1. miejsc stylem dowolnym na dystansach 100m., 200m. i 400m. oraz stylem grzbietowym na dystansie 100m.  w Mistrzostwach Województwa Warmińsko – Mazurskiego  w pływaniu

25. Marek Pyszko

200

Za liczne osiągnięcia sportowe w tym za zdobycie  3. miejsca w pływaniu stylem grzbietowym na dystansie 50m. w Międzynarodowym  Meczu Pływackim Dziecięcych Drużyn Klubowych - Bielski Podlaski oraz 2. miejsca w pływaniu stylem motylkowym na dystansie 50m. w Mistrzostwach Województwa Warmińsko – Mazurskiego  w pływaniu

26. Patryk Siudzik

200

Za liczne osiągnięcia sportowe w tym za zdobycie  2. miejsca w pływaniu stylem grzbietowym na dystansie 200m. oraz 3. miejsca w pływaniu stylem dowolnym na dystansie 100m. w Mistrzostwach Województwa Warmińsko – Mazurskiego  w pływaniu

27. Michał Strupiński

200

Za liczne osiągnięcia sportowe w tym za zdobycie  1. miejsca w pływaniu stylem grzbietowym na dystansie 100m. i 200m. oraz 1. miejsca w pływaniu stylem dowolnym na dystansie 100m. w Mistrzostwach Województwa Warmińsko – Mazurskiego  w pływaniu

28. Urszula Marta Tworek

100

 Za liczne osiągnięcia sportowe w tym za zdobycie  1. miejsca w pływaniu stylem klasycznym  na dystansie 50m. i 100m. oraz 3. miejsca w pływaniu stylem dowolnym na dystansie 50m. w Mistrzostwach Województwa Warmińsko – Mazurskiego  w pływaniu

29. Krzysztof Woronko

100

 Za liczne osiągnięcia sportowe w tym za zdobycie  3. miejsca w pływaniu stylem dowolnym na dystansie 50m. oraz 3. miejsca w pływaniu stylem grzbietowym na dystansie 50m. w Międzynarodowym  Meczu Pływackim Dziecięcych Drużyn Klubowych - Bielski Podlaski

30. Wiktoria Woronko

100

Za liczne osiągnięcia sportowe w tym za zdobycie  2. miejsca w pływaniu stylem grzbietowym na dystansie 100m. w Międzynarodowym  Meczu Pływackim Dziecięcych Drużyn Klubowych - Bielski Podlaski oraz 1. miejsca w pływaniu stylem grzbietowym na dystansie 200m. oraz stylem zmiennym na dystansie 100m. w Mistrzostwach Województwa Warmińsko – Mazurskiego  w pływaniu

31. Cezary Zieliński

200

Za liczne osiągnięcia sportowe w tym za zdobycie  2. miejsca w pływaniu stylem grzbietowym na dystansach 50m. i  100m. w Międzynarodowym  Meczu Pływackim Dziecięcych Drużyn Klubowych - Bielski Podlaski oraz 1. miejsca w pływaniu stylem zmiennym  na dystansie 200m. w Mistrzostwach Województwa Warmińsko – Mazurskiego  w pływaniu

32. Wiktoria Dudziak

200

Za liczne osiągnięcia sportowe w tym za udział w Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych oraz zdobycie tytułu  Wicemistrzyni Polski Szkół Gimnazjalnych w piłce ręcznej

33. Aleksandra Bugaj

200

Za liczne osiągnięcia sportowe w tym za udział w Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych oraz zdobycie tytułu  Wicemistrzyni Polski Szkół Gimnazjalnych w piłce ręcznej

34. Iwona Augustynowicz

200

Za liczne osiągnięcia sportowe w tym za udział w Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych oraz zdobycie tytułu  Wicemistrzyni Polski Szkół Gimnazjalnych w piłce ręcznej

35. Sylwia Czeska

200

Za liczne osiągnięcia sportowe w tym za udział w Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych oraz zdobycie tytułu  Wicemistrzyni Polski Szkół Gimnazjalnych w piłce ręcznej

36. Kinga Filipkowska

200

Za liczne osiągnięcia sportowe w tym za udział w Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych oraz zdobycie tytułu  Wicemistrzyni Polski Szkół Gimnazjalnych w piłce ręcznej

37. Marlena  Gołaś

200

Za liczne osiągnięcia sportowe w tym za udział w Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych oraz zdobycie tytułu  Wicemistrzyni Polski Szkół Gimnazjalnych w piłce ręcznej

38. Angelika Choroszko

200

Za liczne osiągnięcia sportowe w tym za udział w Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych oraz zdobycie tytułu  Wicemistrzyni Polski Szkół Gimnazjalnych w piłce ręcznej

39. Marta Pałuszyńska

200

Za liczne osiągnięcia sportowe w tym za udział w Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych oraz zdobycie tytułu  Wicemistrzyni Polski Szkół Gimnazjalnych w piłce ręcznej

40. Joanna Kalata

200

Za liczne osiągnięcia sportowe w tym za udział w Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych oraz zdobycie tytułu  Wicemistrzyni Polski Szkół Gimnazjalnych w piłce ręcznej

41. Aleksandra Wójciuk

200

 Za liczne osiągnięcia sportowe w tym za zdobycie tytułu  Wicemistrzyni Polski Szkół Gimnazjalnych w piłce ręcznej

42. Adrianna Gawejko

200

 Za liczne osiągnięcia sportowe w tym za zdobycie tytułu  Wicemistrzyni Polski Szkół Gimnazjalnych w piłce ręcznej

43. Natalia Skwarek

200

 Za liczne osiągnięcia sportowe w tym za zdobycie tytułu  Wicemistrzyni Polski Szkół Gimnazjalnych w piłce ręcznej

44. Magdalena Filipkowska

200

Za liczne osiągnięcia sportowe w tym za uczestnictwo w Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych w piłce ręcznej

45. Artur Korc

400

Za liczne osiągnięcia sportowe w tym za zdobycie  1. miejsca w Mistrzostwach Polski kolarzy Masters  - jazda indywidualna i dwójkami na czas – Toruń oraz 3. miejsce w Mistrzostwach Świata kolarzy niepełnosprawnych w Kanadzie (start wspólny jako pilot niedowidzącego)

46. Piotr Korecki

200

Za liczne osiągnięcia sportowe w dziedzinie szachów, w tym za zdobycie  tytułu  Wicemistrza  województwa Warmińsko – Mazurskiego w kategorii Junior  oraz za zajęcie  1. miejsca w XI Międzynarodowym Turnieju Szachowym Juniorów o Puchar Burmistrza Giżycka

47. Urszula Cichocka

1000

Za liczne osiągnięcia sportowe w dziedzinie szachów, w tym za zajęcie  1. miejsca w Mistrzostwach  Województwa  Warmińsko – Mazurskiego, oraz 10.miejsca w finale Mistrzostw Polski Juniorek

48. Karina Leczycka

400

Za liczne osiągnięcia sportowe w dziedzinie łyżwiarstwa i wrotkarstwa, w tym za zajęcie  1. miejsca w Ogólnopolskich Zawody Dzieci (Sanok)oraz 2. miejsce na Ogólnopolskich Zawodach Dzieci  (Warszawa)

49. Aleksandra Trochim

200

Za liczne osiągnięcia sportowe w dziedzinie tenisa stołowego, a w szczególności za zajęcie  1. miejsca w Drużynowych Mistrzostwa Województwa  Warmińsko - Mazurskiego, 2.  miejsca w  wojewódzkim Turnieju klasyfikacyjny, oraz 3. miejsca w  Mistrzostwa Województwa Warmińsko – Mazurskiego Szkół Gimnazjalnych

50. Anna Andrzejewska

200

Za liczne osiągnięcia sportowe w piłce siatkowej a w szczególności za zajęcie 3. miejsca w Mistrzostwach Wojewódzkich w Piłce Siatkowej, 3. miejsca w Mistrzostwach Województwa w Piłce Plażowej, 4. miejsca w Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej w Braunbedra Niemcy oraz 6. miejsca  w Lidze Wojewódzkiej Kadetek

51. Anita Ziemba

200

Za liczne osiągnięcia sportowe w piłce siatkowej a w szczególności za zajęcie 3.miejsca w Mistrzostwach Wojewódzkich w Piłce Siatkowej, 3. miejsca w Mistrzostwach Województwa w Piłce Plażowej, 4. miejsca w Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej w Braunbedra Niemcy oraz 6. miejsca w lidze wojewódzkiej

52. Martyna Gilewicz

200

Za liczne osiągnięcia sportowe w piłce siatkowej a w szczególności za zajęcie 3.miejsca w Mistrzostwach Wojewódzkich w Piłce Siatkowej, 3. miejsca w Mistrzostwach Województwa w Piłce Plażowej, 4. miejsca w Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej w Braunbedra Niemcy oraz 6. miejsca w lidze wojewódzkiej

53. Magda Tralewicz

200

Za liczne osiągnięcia sportowe w piłce siatkowej a w szczególności za zajęcie 3.miejsca w Mistrzostwach Wojewódzkich w Piłce Siatkowej, 4. miejsca w Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej w Braunbedra Niemcy oraz 6. miejsca w lidze wojewódzkiej

54. Katarzyna Imporowicz

200

Za liczne osiągnięcia sportowe w piłce siatkowej a w szczególności za zajęcie 3.miejsca w Mistrzostwach Wojewódzkich w Piłce Siatkowej, 4. miejsca w Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej w Braunbedra Niemcy oraz 6. miejsca w lidze wojewódzkiej

55. Agnieszka Grodzka

200

Za liczne osiągnięcia sportowe w piłce siatkowej a w szczególności za zajęcie 3.miejsca w Mistrzostwach Wojewódzkich w Piłce Siatkowej, 4. miejsca w Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej w Braunbedra Niemcy oraz 6. miejsca w lidze wojewódzkiej

56. Klaudia Mielniczek

200

Za liczne osiągnięcia sportowe w piłce siatkowej a w szczególności za zajęcie 3.miejsca w Mistrzostwach Wojewódzkich w Piłce Siatkowej oraz 4. miejsca w Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej w Braunbedra Niemcy

57. Paulina Kusznerczuk

200

Za liczne osiągnięcia sportowe w piłce siatkowej a w szczególności za zajęcie 3.miejsca w Mistrzostwach Wojewódzkich w Piłce Siatkowej, 4. miejsca w Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej w Braunbedra Niemcy oraz 6. miejsca w lidze wojewódzkiej

58. Patryk Sulej

700

Nagroda Burmistrza.

Za liczne osiągnięcia sportowe a w szczególności za zajęcie 2. miejsca w MPM Taekwondo olimpijskie

59. Aleksandra Rapita

700

Nagroda Burmistrza.

Za liczne osiągnięcia sportowe a w szczególności za zajęcie 2. miejsca w MPS Taekwondo Olimpijskie

60. Kamil Muskała

700

Nagroda Burmistrza.

Za liczne osiągnięcia sportowe a w szczególności za zajęcie 3. miejsca w MPJ Takwondo Olimpijskie

61. Adrian Nagórski

700

Nagroda Burmistrza.

Za liczne osiągnięcia sportowe a w szczególności za zajęcie 3. miejsca w MPJ Taekwondo Olimpijskie

62. Patrycja Muskała

700

Nagroda Burmistrza.

Za liczne osiągnięcia sportowe a w szczególności za zajęcie 3. miejsca w OOM Taekwondo Olimpijskie

63. Marta Pekar

400

Nagroda Burmistrza.

Kolarstwo tandemowe 3. miejsce w Pucharze Europy –Piacenza

RAZEM:

20000

 § 2.

Wykonanie zarządzenia powierzam Skarbnikowi Miasta.

§ 3.

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.
 

 

Burmistrz Miasta Giżycka
/-/
Jolanta Piotrowska

Wiadomość powiązana z

Rejestr zmian

Data wytworzenia dokumentu: 29.09.2011
Dokument wytworzony przez: Wydział Promocji (WP)
Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu: Ewelina Chmielewska
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 29 września 2011 10:40
Dokument wprowadzony do BIP przez: Małgorzata Kulas
Ilość wyświetleń: 2774
10 października 2011 15:51 (Małgorzata Kulas) - Zmiana danych dokumentu.
29 września 2011 14:26 (Małgorzata Kulas) - Zmiana danych dokumentu.
29 września 2011 14:26 (Małgorzata Kulas) - Zmiana danych dokumentu.