Aktualności

Wyszukiwarka

Wybierz rok

Zawiadomienie o wszczęciu postępowania

Giżycko, 02.01.2020r. WGK.6220.23.2019.EP ZAWIADOMIENIE o wszczęciu postępowania administracyjnego Zgodnie z art. 61 § 4 ustawy z dnia 14 czerwca 1960r. Kodeks postępowania administracyjnego (t. j. Dz. U. z 2018r. poz. 2096 ze zm.), art. 73 ust.

Konkurs ofert dla podmiotów leczniczych na realizację „PROGRAMU PROFILAKTYKI ZAKAŻEŃ HCV WŚRÓD MIESZKAŃCÓW GIŻYCKA” w 2019 r.

Dyrektor Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej w Giżycku ogłasza konkurs ofert dla podmiotów leczniczych, w rozumieniu art. 4 ust. 1 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej na realizację „Programu profilaktyki zakażeń HCV wśród mieszkańców miasta Giżycka” w 2019 r.

Informacja dotycząca wyniku naboru ofert

W toku postępowania dotyczącego naboru ofert na usługę szkolenia pilarz- drwal dla uczestników projektu pn.: „Kurs na pracę! Reintegracja społeczno- zawodowa mieszkańców Giżycka w ramach działalności Centrum Integracji Społecznej w Giżycku” , w wyznaczonym terminie złoż

Nabór ofert na przeprowadzenie szkolenia

Gmina Miejska Giżycko, Centrum Integracji Społecznej zaprasza do złożenia oferty na usługę szkolenia/kursu pomocy kuchennej, skierowanego do uczestników Projektu pn.: „Kurs na pracę! Reintegracja społeczno- zawodowa mieszkańców Giżycka w ramach działalności Centrum Integracji Społecznej w Giżycku”. Zamówienie...