Jerzy Gawarecki

Zdjęcie osoby

Funkcje

Rada Miejska

Członek Rady (2014 - 2018)

Komisja Spraw Społecznych

Wiceprzewodniczący Komisji Spraw Społecznych do 16.02.2017 r. :Przewodniczący Komisji Spraw Społecznych - od 16.02.2017 r. (2014 - 2018)

Oświadczenia majątkowe:

Rejestr zmian

Data wytworzenia dokumentu: 10.05.2018 r.
Dokument wytworzony przez: Rada Miejska
Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu: Krystyna Gruszecka - Rosłoń
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 01 grudnia 2014 14:57
Dokument wprowadzony do BIP przez: Małgorzata Kulas-Szyrmer
Ilość wyświetleń: 1169
09 stycznia 2019 08:45 Krystyna Gruszecka-Rosłoń - Aktualizacja danych osoby.
23 października 2018 11:28 Krystyna Gruszecka-Rosłoń - Dodanie oświadczenia majątkowego: Oświadczenie majątkowe na koniec kadencji RM 2014 -2018.
10 maja 2018 10:06 Krystyna Gruszecka-Rosłoń - Aktualizacja danych osoby.