Rada Miejska Kadencja 2014 - 2018

Wybierz kadencję

Skład

Przewodniczący Rady Miejskiej

Informacje

Przewodniczący Rady Miejskiej - Cezary Piórkowski

Dyżury:

Poniedziałki -14.00 – 16.00
Środy -13.00 – 15.00
Czwartki -10.00 - 13.00

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

Informacje

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej - Jan Sekta

Dyżury w poniedziałki w godz. 11.00-12.00

Członek Rady

Członek Rady

Członek Rady

Członek Rady

Członek Rady

Członek Rady

Członek Rady

Członek Rady

Członek Rady

Członek Rady

Członek Rady

Członek Rady

Członek Rady

Członek Rady

Członek Rady

Członek Rady

Członek Rady

Komisje

Dokumenty

Prawo lokalne

Prawo lokalne

Prawo lokalne

Prawo lokalne

Prawo lokalne

Prawo lokalne

Prawo lokalne

Wybory

Wybory

Pomoc publiczna

Środowisko naturalne

Środowisko naturalne

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 14 września 2010 15:17
Dokument wprowadzony do BIP przez: Małgorzata Kulas
Ilość wyświetleń: 346863
23 lutego 2017 11:40 Krystyna Gruszecka-Rosłoń - Aktualizacja danych członka komisji: Przewodniczący Rady Miejskiej do 28.12.2016 r.; Członek Komisji Spraw Społecznych od 19.01.2017 r..
23 lutego 2017 11:37 Krystyna Gruszecka-Rosłoń - Aktualizacja danych członka komisji: Przewodniczący Komisji Spraw Społecznych do 28.12.2016 r.: Przewodniczący Rady Miejskiej od 28.12.2017 r..
23 lutego 2017 11:36 Krystyna Gruszecka-Rosłoń - Aktualizacja danych członka komisji: Wiceprzewodniczący Komisji Spraw Społecznych do 16.02.2017 r. :Przewodniczący Komisji Spraw Społecznych - od 16.02.2017 r..