Komisja Spraw Społecznych Kadencja 2014 - 2018

Skład

Przewodniczący Komisji Spraw Społecznych do 28.12.2016 r.: Przewodniczący Rady Miejskiej od 28.12.2017 r.

Wiceprzewodniczący Komisji Spraw Społecznych do 16.02.2017 r. :Przewodniczący Komisji Spraw Społecznych - od 16.02.2017 r.

Informacje

Wiceprzewodniczący Komisji Spraw Społecznych do 16.02.2017 r. :Przewodniczący Komisji Spraw Społecznych - od 16.02.2017 r. - Jerzy Gawarecki

Wiceprzewodniczący Komisji Spraw Społecznych do 16.02.2017 r.

członek komisji

Wiceprzewodniczący Komisji Spraw Społecznych od 16.02.2017 r.

członek komisji

Przewodniczący Rady Miejskiej do 28.12.2016 r.; Członek Komisji Spraw Społecznych od 19.01.2017 r.

Dokumenty

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 14 września 2010 15:17
Dokument wprowadzony do BIP przez: Małgorzata Kulas
Ilość wyświetleń: 383216
18 stycznia 2019 12:07 Krystyna Gruszecka-Rosłoń - Dodanie członka komisji: Radna.
18 stycznia 2019 12:07 Krystyna Gruszecka-Rosłoń - Dodanie członka komisji: Radny.
18 stycznia 2019 12:06 Krystyna Gruszecka-Rosłoń - Dodanie członka komisji: Radny.