Komisja Finansów i Gospodarki Kadencja 2018 - 2023

Skład

Przewodnicząca Komisji Finansów i Gospodarki

Wiceprzewodnicząca Komisji Finansów i Gospodarki

Członek Komisji Finansów i Gospodarki

Członek komisji Finansów i Gospodarki

Członek Komisji Finansów i Gospodarki

Członek Komisji Finansów i Gospodarki

Dokumenty

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 14 września 2010 15:17
Dokument wprowadzony do BIP przez: Małgorzata Kulas
Ilość wyświetleń: 408011
20 lutego 2020 11:18 (Krystyna Gruszecka-Rosłoń) - Aktualizacja danych komisji: Terminy posiedzeń komisji Rady Miejskiej w Giżycku.
12 lutego 2020 12:25 (Krystyna Gruszecka-Rosłoń) - Aktualizacja danych członka komisji: Członek Komisji Skarg Wniosków i Petycji od 18.12.2019 r..
12 lutego 2020 12:24 (Krystyna Gruszecka-Rosłoń) - Aktualizacja danych członka komisji: Członek komisji Skarg Wniosków i Petycji od 18.12.2019 r..