Komisja Doraźna Statutowa Kadencja 2014 - 2018

Informacje

Mirosław Boć - Przewodniczący Komisji Doraźnej
Ryszard Błoszko - Wiceprzewodniczący Komisji Doraźnej
Łukasz Zakrzewski - Członek Komisji Doraźnej

Skład

Przewodniczący komisji

Wiceprzewodniczący komisji.

Członek komisji.

Dokumenty

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 14 września 2010 15:17
Dokument wprowadzony do BIP przez: Małgorzata Kulas
Ilość wyświetleń: 353243
23 lutego 2017 11:40 Krystyna Gruszecka-Rosłoń - Aktualizacja danych członka komisji: Przewodniczący Rady Miejskiej do 28.12.2016 r.; Członek Komisji Spraw Społecznych od 19.01.2017 r..
23 lutego 2017 11:37 Krystyna Gruszecka-Rosłoń - Aktualizacja danych członka komisji: Przewodniczący Komisji Spraw Społecznych do 28.12.2016 r.: Przewodniczący Rady Miejskiej od 28.12.2017 r..
23 lutego 2017 11:36 Krystyna Gruszecka-Rosłoń - Aktualizacja danych członka komisji: Wiceprzewodniczący Komisji Spraw Społecznych do 16.02.2017 r. :Przewodniczący Komisji Spraw Społecznych - od 16.02.2017 r..