Rada Miejska Kadencja 2010 - 2014

Wybierz kadencję

Skład

Przewodnicząca Rady Miejskiej

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

Członek Rady

Informacje

Członek Rady - Ryszard Błoszko

(Klub Radnych Rady Miejskiej w Giżycku)

Członek Rady

Członek Rady

Członek Rady

Członek Rady

Informacje

Członek Rady - Mirosław Gostomski

Członek Komisji Finansów i Gospodarki
(Klub Radnych "Razem Giżycko")

Członek Rady

Informacje

Członek Rady - Bogdan Górski

Członek Komisji Spraw Społecznych
(Klub Radnych "Razem Giżycko")

Członek Rady

Informacje

Członek Rady - Wojciech Karol Iwaszkiewicz

Członek Komisji Rewizyjnej
Członek Komisji Doraźnej (Statutowej)
(Przewodniczący Klubu Radnych SLD)

Członek Rady

Informacje

Członek Rady - Andrzej Jelec

Członek Komisji Mienia Miejskiego
(Przewodniczący Klubu Radnych "Ponad Podziałami")

Członek Rady

Informacje

Członek Rady - Jerzy Kiczyński

Członek Komisji Finansów i Gospodarki
(Klub Radnych "Ponad Podziałami")

Członek Rady

Członek Rady

Informacje

Członek Rady - Jadwiga Małgorzata Mistera

Członek Komisji Finansów i Gospodarki
(Klub Radnych "Ponad Podziałami")

Członek Rady

Informacje

Członek Rady - Cezary Piórkowski

Członek Komisji Mienia Miejskiego
(Klub Radnych SLD)

Członek Rady

Informacje

Członek Rady - Maria Popieluch

Członek Komisji Spraw Społecznych
(Klub Radnych Rady Miejskiej w Giżycku)

Członek Rady

Informacje

Członek Rady - Jan Sekta

Przewodniczący Komisji Doraźnej (Statutowej)
(Przewodniczący Klubu Radnych Rady Miejskiej w Giżycku)

Członek Rady

Członek Rady

Członek Rady

Członek Rady

Komisje

Dokumenty

Prawo lokalne

Prawo lokalne

Prawo lokalne

Prawo lokalne

Prawo lokalne

Prawo lokalne

Prawo lokalne

Wybory

Wybory

Pomoc publiczna

Środowisko naturalne

Środowisko naturalne

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 14 września 2010 15:17
Dokument wprowadzony do BIP przez: Małgorzata Kulas
Ilość wyświetleń: 358367
23 lutego 2017 11:40 Krystyna Gruszecka-Rosłoń - Aktualizacja danych członka komisji: Przewodniczący Rady Miejskiej do 28.12.2016 r.; Członek Komisji Spraw Społecznych od 19.01.2017 r..
23 lutego 2017 11:37 Krystyna Gruszecka-Rosłoń - Aktualizacja danych członka komisji: Przewodniczący Komisji Spraw Społecznych do 28.12.2016 r.: Przewodniczący Rady Miejskiej od 28.12.2017 r..
23 lutego 2017 11:36 Krystyna Gruszecka-Rosłoń - Aktualizacja danych członka komisji: Wiceprzewodniczący Komisji Spraw Społecznych do 16.02.2017 r. :Przewodniczący Komisji Spraw Społecznych - od 16.02.2017 r..