Rada Miejska Kadencja 2006 - 2010

Wybierz kadencję

Skład

Przewodniczący Rady

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

Członek Rady

Członek Rady

Informacje

Członek Rady - Mirosław Błudzień

Członek Komisji Finansów i Gospodarki.

Członek Rady

Członek Rady

Członek Rady

Członek Rady

Członek Rady

Członek Rady

Członek Rady

Członek Rady

Członek Rady

Członek Rady

Członek Rady

Członek Rady

Członek Rady

Członek Rady

Członek Rady

Członek Rady

Informacje

Członek Rady - Edward Żelasko

1. Członek Komisji Mienia Miejskiego

Komisje

Dokumenty

Petycje

Pomoc publiczna

Prawo lokalne

Prawo lokalne

Prawo lokalne

Prawo lokalne

Prawo lokalne

Prawo lokalne

Prawo lokalne

Środowisko naturalne

Środowisko naturalne

Wybory

Wybory

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 14 września 2010 15:17
Dokument wprowadzony do BIP przez: Małgorzata Kulas
Ilość wyświetleń: 371679
23 lutego 2017 11:40 Krystyna Gruszecka-Rosłoń - Aktualizacja danych członka komisji: Przewodniczący Rady Miejskiej do 28.12.2016 r.; Członek Komisji Spraw Społecznych od 19.01.2017 r..
23 lutego 2017 11:37 Krystyna Gruszecka-Rosłoń - Aktualizacja danych członka komisji: Przewodniczący Komisji Spraw Społecznych do 28.12.2016 r.: Przewodniczący Rady Miejskiej od 28.12.2017 r..
23 lutego 2017 11:36 Krystyna Gruszecka-Rosłoń - Aktualizacja danych członka komisji: Wiceprzewodniczący Komisji Spraw Społecznych do 16.02.2017 r. :Przewodniczący Komisji Spraw Społecznych - od 16.02.2017 r..